Keramzyt 

Jest 8 produktów.

Zapotrzebowanie na uniwersalne produkty, które sprawdzą się w różnych warunkach, jest czymś naturalnym. Istnieje niewiele takich wszechstronnych kruszyw i materiałów budowlanych. Jednym z nich jest właśnie keramzyt. Uzyskuje się go z wypalania gliny ilastej. Jest lekki, niepalny i niezwykle odporny, co oczywiście czyni go atrakcyjnym wyborem. Dz...

Zapotrzebowanie na uniwersalne produkty, które sprawdzą się w różnych warunkach, jest czymś naturalnym. Istnieje niewiele takich wszechstronnych kruszyw i materiałów budowlanych. Jednym z nich jest właśnie keramzyt. Uzyskuje się go z wypalania gliny ilastej. Jest lekki, niepalny i niezwykle odporny, co oczywiście czyni go atrakcyjnym wyborem. Dzięki naszym partnerom z firm spedycyjnych możemy zaproponować dostawę w każde miejsce w kraju!


Kiedy wybrać keramzyt?
W budownictwie stosuje się go jako izolację termiczną podłóg, ścian lub stropów. Jest to materiał, który doskonale sprawdza się w tej dziedzinie już od ponad 100 lat. Keramzyt budowlany używany jest także w pustakach i gotowych prefabrykatach budowlanych. Ponadto tworzone są z jego pomocą drenaże, skąd jego przydatność w ogrodnictwie i drogownictwie.


Gdzie kupić keramzyt?
Marka Stone Garden stworzona została przez ludzi doświadczonych zarówno w samej tematyce kruszyw, jak i handlu oraz kontaktu z klientem. Jest to połączenie, które sprawia, że wiemy, czego oczekują od nas kontrahenci i staramy się spełnić te oczekiwania przy każdym zamówieniu. Nasz sklep to najlepszy wybór dla klientów z Bydgoszczy oraz okolic i nie tylko, poszukujących keramzytu budowlanego.

Więcej
42,00 zł
90 Litrów - dwa worki po 45 L.
819,00 zł
PODANA CENA WRAZ Z TRANSPORTEM NA TERENIE KRAJU! Opakowanie big bag - 2000 L
819,00 zł
PODANA CENA WRAZ Z TRANSPORTEM NA TERENIE KRAJU! Opakowanie BIG BAG 2000 litrów
22,00 zł
Opakowanie worek 45 litrów
29,99 zł
Opakowanie worek 45 litrów
999,00 zł
PODANA CENA WRAZ Z TRANSPORTEM NA TERENIE KRAJU! BIG BAG 2000 litrów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów