Akcesoria 

Jest 33 produktów.

Podkategorie

Kratka trawnikowa

Czym jest kratka trawnikowa?
Terenów zielonych w dużych miastach ubywa z oczywistych przyczyn. Zagarniamy coraz więcej lasów, parków, trawników po to, by budować kolejne budynki mieszkalne, biurowce, galerie handlowe. Z niecierpliwością czekamy na urlopy, by móc wyjechać nad jezioro, w góry i inne tereny bogate przyrodniczo. Naszym klientom z Bydgoszczy oraz okolic choć trochę zieleni na co dzień może dać kratka trawnikowa.


Gdzie stosować kostkę trawnikową?
Jest to nowoczesna, ekologiczna i przyjazna dla środowiska metoda utwardzania nawierzchni, która w odpowiedni sposób przystosowuje je do ruchu pieszego, czy samochodowego. Cechuje ją wysoka odporność, zarówno na czynniki atmosferyczne, jak i mechaniczne. Jest coraz chętniej wykorzystywana przy centrach handlowych lub domach jednorodzinnych. Wybierając kratkę trawnikową, możemy przywrócić do naszego otoczenia choć trochę kojącej zieleni.


Dlaczego warto kupić kostkę trawnikową w naszym sklepie?
Działamy w branży związanej z kruszywami budowlanymi i nawierzchniowymi już od wielu lat. Rozumiemy Państwa potrzeby i proponujemy wyłącznie wysokiej jakości produkty, co do których sami nie mamy wątpliwości. Zachęcamy do sięgnięcia po kostkę trawnikową wszystkich zainteresowanych z okolic Bydgoszczy.

na stronę
Pokazuje 13 - 24 z 33 elementów