• Agrotkaniny

W przeszłości stosowane wyłącznie przez profesjonalistów, obecnie niezastąpione również dla wielu pasjonatów zajmujących się uprawą roślin hobbystycznie. Agrotkaniny, bo o nich mowa, to produkty przeznaczone w głównej mierze do blokowania i głuszenia rozwoju chwastów. Stosuje się je do ściółkowania gleby, gdyż dzięki ich zastosowaniu uprawiane rośliny m.in. kwiaty czy warzywa, są odpowiednio zabezpieczone przed szkodliwym działaniem wcześniej wspomnianych chwastów oraz szkodników. Jednocześnie agrotkaniny umożliwiają roślinom na pobieranie wilgoci z powietrza oraz składników odżywczych z gleby, a także chronią je przed przemarznięciem w zimie.

Te materiały syntetyczne najczęściej wykonane są z włókien polipropylenowych, dzięki czemu wykazują się wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na rozerwanie. Znajdujące się w naszym asortymencie produkty dostępne są w kilku kolorach m.in. brązowym, białym oraz czarnym. W zależności od potrzeb prezentowane agrotkaniny można zastosować do uprawy roślin i krzewów ozdobnych czy też do zabezpieczenia m.in. plantacji truskawek. Bardzo często można zaobserwować opisywane materiały w architekturze krajobrazu np. do ochrony roślinności w parkach.

Witamy na stronie internetowej naszego sklepu, w ofercie którego znajdziesz najwyższej jakości produkty przeznaczone do pielęgnacji ogrodu, jak i dekoracji Twojej posesji czy działki. W tym katalogu przedstawiamy agrotkaniny, których głównym celem jest ochrona Twoich roślin przed wyrastaniem chwastów w pobliskim otoczeniu. Jest to pasożytnicza flora, która wpłynie negatywnie na uprawiane przez Ciebie owoce, warzywa czy chociażby rośliny i krzewy ozdobne.

Najwyższej jakości agrotkaniny w różnych wariantach kolorystycznych

Agrotkanina przepuszcza zarówno sole mineralne, jak i wodę, dzięki czemu jest idealna do uprawy roślin. Pokrycie nią ziemi nie zniszczy uprawianych przez Ciebie warzyw czy owoców – wręcz przeciwnie. Zapewnienie ciepła i ochrony podczas zimniejszych miesięcy oraz brak chwastów oznaczają, iż jest to jeden z najlepszych sposobów na zadbanie o Twój ogród. Dodatkowo, produkty widoczne poniżej dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych. Zapraszamy do zakupów, a w razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.