• Gabiony

Nasza oferta nie skupia się jedynie na produktach, z którymi zadbają Państwo o zieleń i nawierzchnię swojego ogrodu. Jest jeszcze jeden element, który w znaczący sposób wpływa na wygląd tego miejsca – ogrodzenie. Stąd nasza propozycja gabionów, do skorzystania z której zachęcamy klientów z Bydgoszczy oraz okolic.
Gabiony składają się z koszy z trwałych, wytrzymałych prętów, które wypełnia się kamieniami, żwirem, szkłem lub innym materiałem. Daje to duże możliwości pod względem zdobnictwa. Jest to też powodem, dla którego gabiony stosuje się jako elementy ławek lub donic. Z drugiej strony, wytrzymałość takich ogrodzeń, sprawia, że są często wykorzystywane jako wzmocnienia skarp, brzegów rzeki, a nawet używane są przez wojsko.
Zachęcamy wszystkich klientów z Bydgoszczy i nie tylko do wybrania gabionów z naszego sklepu. Nie zawiodą się Państwo ani jakością zakupionych materiałów, ani też obsługą, z jaką się spotkacie. Jesteśmy korzystnym wyborem dla budownictwa i ogrodnictwa każdego typu - zapraszamy.