• Zima

Chłodniejsze miesiące to w naszej strefie klimatycznej niestety norma i przeważająca część każdego roku. Żeby pomimo braku słońca nadal cieszyć się wysoką jakością życia, warto zaopatrzyć się w profesjonalne akcesoria, które zapewnią nam ciepłe powietrze i przytulną atmosferę. Gdy pogoda za oknem nie rozpieszcza, a dni są krótkie, niech dom stanie się swoistą oazą i miejscem, które ochroni nas przed całym światem. W kategorii zima przedstawiamy Państwu skuteczne sposoby na ogrzanie wszystkich pomieszczeń w chłodniejsze pory roku. Asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje opał, a także praktyczne posypki na lód. Swoją ofertę kierujemy zarówno do punktów handlowych, które poszukują niezawodnego dostawcy, jak i do osób prywatnych.

Ekologiczny i energooszczędny opał na zimę - bezpieczeństwo, komfort i wysoka wydajność

W zależności od typu ogrzewania znajdą Państwo u nas zarówno opał do kominka, jak i pieca na pellet czy ekogroszek. Brzozowe drewno kominkowe o wysokiej wartości opałowej sprzedajemy w kartonach lub skrzyniach. Jest suszone w specjalnych suszarniach w temperaturze przekraczającej 100 stopni Celsjusza i pozbawione większości grzybów i pleśni, które mogłyby przyczynić się do rozwoju alergii czy nowotworów. Kolejny produkt z naszej zimowej oferty to ekogroszek, który powstał na bazie płukanego węgla syberyjskiego i jest idealnym paliwem do pieców retortowych. Na szczególną uwagę zasługuje także nasz ekonomiczny pellet, który produkuje się z wiórów i trocin iglastych. Ten rodzaj opału na zimę nie emituje do atmosfery szkodliwych substancji, pozostawia mało popiołu i jest ekologiczną alternatywną dla tradycyjnych źródeł energii.

Skuteczne posypki na lód

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak uciążliwy i niebezpieczny bywa lód na chodniku. Dlatego oferujemy Państwu naturalne posypki, które działają szybko i skutecznie, a ponadto nie obciążają planety. Nasz asortyment obejmuje chlorek wapnia, który silnie wchłania wilgoć z otoczenia i już po 20 minutach usuwa lód. Mamy też antypoślizgową posypkę Ekogrit w pełni bezpieczną dla zwierząt.

Zimą warto stawiać na niezawodne rozwiązania, które możemy Państwu zagwarantować.