• Preparaty

Ze względu na swoje właściwości kostka brukowa oraz betonowe płyty tarasowe cieszą się ogromną popularnością wśród posiadaczy domów jednorodzinnych oraz ogrodów. Można z nich bowiem wykonać nowoczesne chodniki i place, dzięki którym przydomowa przestrzeń nabiera wspaniałego wyglądu. By jednak móc cieszyć się nim przez długi czas, należy odpowiednio dbać o powyżej wymienione materiały nawierzchniowe. W tym celu nie obędzie się bez profesjonalnych środków czyszczących oraz odpowiedniego sprzętu, które pozwolą na pozbycie się nawet najtrudniejszych do usunięcia zabrudzeń.

W naszym asortymencie do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy wiele preparatów przeznaczonych do czyszczenia oraz pielęgnacji chodników i tarasów stworzonych z kostki brukowej, betonu, kamieni oraz innych materiałów nawierzchniowych. Wśród nich znalazły się impregnaty, czyściki, zmywacze plam olejowych, a także inne środki umożliwiające zachowanie estetycznego i ładnego wyglądu ścieżek. Ponadto w naszej ofercie znalazły się różne rodzaje piasku do spoin czy też fugi żywiczne.

Czyści do kostki brukowej
Zamówienie telefoniczne
Impregnat
Impregnat
Zamówienie telefoniczne
Impregnat do kamienia
Zamówienie telefoniczne
Impregnat do płyt tarasowych
Zamówienie telefoniczne
Preparat do mycia kostki
Zamówienie telefoniczne

Serdecznie witamy na stronie internetowej naszego sklepu, w ofercie którego znajdziesz profesjonalne preparaty służące do dbania o wszystkie elementy wyposażenia zewnętrznego znajdującego się na Twojej działce czy posesji. Są to między innymi impregnaty do kostki brukowej czy płyt tarasowych, piasek do spoin oraz środki usuwania wykwitów lub rdzy. Wszystkie widoczne poniżej produkty pochodzą od renomowanych firm, które wsławiły się na całym świecie, w tym Libet i Feda.

Najwyższej jakości preparaty

Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest czyszczenie, fugowanie, impregnacja, klejenie czy malowanie, udostępniamy preparaty, które poradzą sobie z każdym zadaniem. By zaczerpnąć więcej informacji na temat któregokolwiek z produktów, wystarczy kliknąć na jego miniaturkę, a zostaniesz przekierowany na poświęconą mu stronę internetową. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełnym asortymentem przygotowanym przez nas, a w razie powstania jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.