• Kamień do gabionów

Nie bez powodu coraz częściej można dostrzec nowoczesne płoty, na które składają się zaledwie dwa elementy, czyli metalowa siatka wraz z wypełnieniem. Takie kosze znajdują zastosowanie nie tylko jako ogrodzenia, ale także jako zabezpieczenia skarp i zboczy, konstrukcje garażowe, altany, wiaty, architektura ogrodowa, itd. Nic dziwnego, że cieszą się tak dużą popularnością. Są bardzo trwałe, solidne, łatwe w pielęgnacji, doskonale zasłaniają, wytłumiają dźwięki i świetnie wyglądają.

Większość z nich powstaje na bazie pozostałości z budowy, żwiru i innych szarych odłamków. A co, gdyby pójść o krok dalej i postawić na kolor? Nasza hurtownia doskonale wie, jak się wyróżnić i proponuje Ci niestandardowy kamień do gabionów.

Ozdobne wypełnienia do koszy gabionowych – nietuzinkowość to ich drugie imię

Wyobraź sobie, że Twój płot składa się ze szklanych kryształków w kolorze chabrowym, bursztynowym, turkusowym czy zielonym? Pomyśl tylko, jak rewelacyjnie będzie się prezentował w promieniach słońca czy w świetle ulicznych latarni. A może wolisz pasiastą korę zmienną niczym kameleon?

Zamów u nas oryginalne kamienie, a codziennym zachwytom nie będzie końca!