• Narzędzia brukarskie

Z całą pewnością najwyższej jakości narzędzia brukarskie to sprzęt niezbędny w pracy firm oraz osób prywatnych zajmujących się kładzeniem kostki brukarskiej na rzecz zleceniodawców. Zastosowanie go do wykonywanej pracy może znacząco przyspieszyć cały proces oraz zwiększyć jego efektywność. Warto również podkreślić, że różnego rodzaju przyrządy oraz urządzenia ułatwiają wykonywanie obowiązków służbowych i sprawiają, że staje się ona mniej angażująca. Z tego względu dla wszystkich profesjonalistów przygotowaliśmy narzędzia brukarskie, które będą stanowić nieocenione wsparcie w codziennej pracy.

Proponujemy Państwu m.in. chwytaki dwusuwowe do ręcznego przenoszenia i układania płyt gresowych czy też liniały budowlane. Ostatnia z grup wymienionych przyrządów służy do wytaczania linii prostych podczas układania krawężników, murowania cegieł i pustaków oraz układania kostki. Ponadto w tej kategorii znajdą Państwo łomy, przymiary, młotki, a także wiele innych wytrzymałych narzędzi brukarskich.

Guma do młotka dużego
Guma do młotka dużego
Zamówienie telefoniczne
CHWYTAK WZDŁUŻNY LIBET (MAXIMA)
CHWYTAK WZDŁUŻNY LIBET (MAXIMA)
Zamówienie telefoniczne
Młotek KAMIENIARSKI KRÓTKI 2000g
Zamówienie telefoniczne

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz najwyższej jakości narzędzia brukarskie. Mogą być używane zarówno przez amatorów, jak i przez profesjonalistów, którzy korzystają z nich zawodowo. Dostępne są między innymi młotki o różnej wielkości, imak, łom, chwytak oraz przymiar. Z ich pomocą doprowadzisz każde zadanie do końca, a otrzymany efekt z pewnością będzie zadowalający. Są to produkty firmy Libet, która jest jednym z wiodących dystrybutorów narzędzi brukarskich na świecie.

Uniwersalne narzędzia brukarskie dla każdego

Każdy z elementów wyposażenia znajdujący się w naszym katalogu online jest niezwykle wytrzymały i spełni się nawet podczas najtrudniejszych zadań. Z pewnością będą one świetnym dodatkiem do Twojego akcesorium. Jeśli chcesz bliżej zapoznać się z parametrami każdego z produktów, wystarczy, że wejdziesz na jego indywidualną stronę internetową. Zachęcamy do sprawdzenia naszej bogatej oferty, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.