• Farba do kostki brukowej

Symbol: LI RENO-PLUS A 5KG
Kolor
Zastosowanie Malowanie
179.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12.99
Odbiór osobisty 0
InPost Paczkomaty 24/7 12.99
InPost Paczkomaty 24/7 pobranie 15.49
Kurier Inpost 15.99
Kurier Inpost (pobranie) 18.5
Dostępność Dostępny
Waga 5 kg

Zamówienie telefoniczne: 506-873-214

Zostaw telefon

Farba do kostki brukowej image

Dostępne kolory:

- antracyt

- pergaminowa biel

 

wiaderko 5 kg

szacunkowa wydajność: 5 m2 z 1 L

Wydajność zależy od struktury powierzchni i nasiąkliwości podłoża.

Farba do kostki brukowej to zaawansowany produkt przeznaczony do renowacji nawierzchni betonowych, który skutecznie łączy funkcje impregnatu i farby. Dzięki niemu można łatwo odświeżyć kolor oraz zabezpieczyć powierzchnię przed szkodliwym działaniem wody i mrozu. Farba do malowania kostki brukowej jest dostępna w odcieniach antracytu i pergaminowej bieli. Produkt ten doskonale maskuje plamy, wykwity oraz przebarwienia. Aplikacja farby jest prosta i może być wykonana przy użyciu wałka lub natrysku.

Powierzchnia przeznaczona do renowacji powinna być wyczyszczona i sucha. Warto umyć ją wodą z detergentem. Należy usunąć tłuste plamy, intensywne wykwity solne, ślady glonów i grzybów środkami, które są do tego przeznaczone.

Na tak przygotowaną powierzchnię można już nanosić farbę do betonu Reno Plus.Farba do kostki jest gotowa do użycia bezpośrednio po otwarciu opakowania, należy jedynie dokładnie wymieszać ciecz. Zalecamy nanosić 1-2 warstwy w zależności od potrzeb. Ważne, aby z nanoszeniem kolejnej warstwy poczekać do wyschnięcia poprzedniej. Powinno trwać to ok 1 h. Farbę nanosić można wałkiem lub urządzeniem natryskowym.

Ważne! W celu uzyskania właściwego efektu należy wykonać próbne malowanie nawierzchni w miejscu nieeksponowanym. Prace powinny być przeprowadzane w temperaturze otoczenia nie niższej niż 5°C i nie wyższej niż 30°C. Świeżo wykonaną powłokę należy chronić przed deszczem i mrozem.

Środek do renowacji betonu Reno Plus jest odpowiedzią na liczne zapytania naszych Klientów odnośnie sposobów na odświeżenie koloru płyt betonowych. Preparat łączy w sobie ochronne właściwości impregnatu z możliwościami, jakie daje farba do betonu.

Właściwości Reno Plus:

  • chroni betonowe nawierzchnie,
  • zabezpiecza nawierzchnię przez działaniem wody i mrozu,
  • odświeża kolor betonu,
  • przeznaczony do renowacji betonu na zewnątrz,
  • dostępny w trzech kolorach: pergaminowa biel, gołębi oraz antracytowy,
  • pomaga ukryć plamy, wykwity i przebarwienia powstałe na betonie,
  • łatwy w użyciu.

Jak nanosić na beton preparat Reno Plus?

Nanoszenie na beton przy wykorzystaniu preparatu Reno Plus można z powodzeniem wykonać samodzielnie. Renowację warto rozpocząć od wyczyszczenia nawierzchni oraz usunięcia plam, wykwitów solnych, śladów glonów lub grzybów. Najlepiej w tym celu wykorzystać przeznaczone do tego środki.

Ważne jest, aby przed nałożeniem preparatu, nawierzchnia była sucha i niezakurzona. Prace należy przeprowadzać w temperaturze 5-30 stopni Celsjusza. Przed przystąpieniem do pracy należy dobrze wymieszać farbę. Nakładać można ją wałkiem lub urządzeniem natryskowym.

Zalecamy stosowanie przynajmniej 2 warstw. Przed naniesieniem nowej warstwy, należy poczekać ok 1 h na wyschnięcie poprzedniej. Warto jednak wziąć pod uwagę, że czas schnięcia może nieco różnić się w zależności od warunków atmosferycznych.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.