• Piaski

W naszej Hurtowni Kamienia nie mogło zabraknąć tak ważnej kategorii jak “piaski”. Znajdziecie w niej Państwo bogaty wybór wysokiej jakości kruszywa, które niezbędne jest do wykonywania szeroko rozumianych prac remontowych oraz budowlanych. Poszczególne rodzaje materiałów będących częścią naszego asortymentu pozyskiwane są w sposób naturalny i mają szerokie zastosowanie.

W tej kategorii znalazł się więc piasek do piaskownicy z atestem, dzięki czemu może być on wykorzystywany do zabawy dla dzieci uczących się w szkołach, przedszkolach czy też jako wyposażenie miejskich i wiejskich placów zabaw. Ponadto posiadamy piasek granitowy szary do zamulania. Ta naturalna zasypka idealnie nadaje się do wypełniania szczelin pomiędzy płytami tarasowymi czy też kostką brukową lub betonową. Dla posiadaczy basenów przygotowaliśmy w naszym asortymencie szkło filtracyjne, którego użycie sprawia, że woda w zbiorniku jest znacznie bardziej czysta i przejrzysta. To jednak nie wszystko, gdyż w ofercie znajdziecie Państwo również inne rodzaje kruszyw, które z pewnością spełnią Państwa indywidualne oczekiwania.

Kamienie dekoracyjne, materiały zapobiegające powstawaniu chwastów do spoin, zasypki do kostki brukowej i wiele innych. Niezastąpione w przydomowym ogródku, branży budowlanej czy na farmie. Takie właśnie są grysy i otoczaki z naszego sklepu, a dokładnie wielozadaniowe piaski. Rozejrzyj się po naszej stronie i wybierz niezawodne artykuły, które spełnią nawet najwyższe wymagania w zakresie skuteczności, wyglądu czy jakości wykonania.

Szeroka oferta grysów i otoczaków - piaski ozdobne i użytkowe

W zależności od indywidualnych potrzeb zamówisz u nas naturalne kruszywa dekoracyjne, a także niezwykle wydajne i praktyczne środki o skutecznej formule. Artykuły z drugiej grupy znajdą zastosowanie do zamulania, wypełniania szczelin pomiędzy kostką brukową, betonową, granitową czy płytami tarasowymi. Do walki z chwastami pomiędzy kostką na podjeździe czy chodniku polecamy natomiast okrągłoziarniste, myte i suszone zasypki do spoin, które dostaniesz u nas w kilku kolorach.

Złóż zamówienie w naszej hurtowni i ciesz się naturalnym kruszcem o niezwykłych właściwościach.