• Płyty Betonowe na taras

Tarasy i wejścia do domu to niezwykle ważne elementy aranżacji posesji. W naszym sklepie znajdziesz płyty betonowe pozwalające na stworzyć nowoczesny taras. Oferowane płyty betonowe na taras można wykorzystać również do urządzenia ścieżek ogrodowych, schodów zewnętrznych czy podjazdów. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą!

Płyty betonowe idealne do ogrodu

Określenie „płyty betonowe” mogą kojarzyć Ci się bardzo industrialnie, ale gwarantujemy, że mogą wyglądać elegancko. Czasem nawet wręcz filigranowo! Wszystko za sprawą nowoczesnych sposobów produkcji, dzięki którym z łatwością mogą imitować inne materiały. Płyty betonowe tasowe, zarówno chodnikowe, jak i dekoracyjne, mają kilka ogromnych zalet. Szybkość i łatwość montażu, ekspresowa stabilizacja podłoża, łatwość konserwacji, efektowny wygląd i konkurencyjne ceny – to tylko kilka z nich.

Płyty z betonu na taras w ostatnich latach święcą triumfy w branży budowlanej i nie tylko. Są niezwykle modnym rozwiązaniem, z którego chętnie korzystają najbardziej rozchwytywani architekci i dekoratorzy. Nie musisz jednak kończyć studiów ani kursów. Z pomocą hurtowniakamienia.pl z łatwością zaplanujesz i wykonasz aranżację swojej przestrzeni.

Płyta tarasowa Madera
Płyta tarasowa Madera
Zamówienie telefoniczne
Płyta tarasowa Maxima
Płyta tarasowa Maxima
Zamówienie telefoniczne
Płyta tarasowa Maxima Grande
Płyta tarasowa Maxima Grande
Zamówienie telefoniczne
Płyta tarasowa Maxima Trio
Płyta tarasowa Maxima Trio
Zamówienie telefoniczne
Płyta tarasowa Maxima XL
Płyta tarasowa Maxima XL
Zamówienie telefoniczne
Płyta tarasowa Monza
Płyta tarasowa Monza
Zamówienie telefoniczne
Płyta tarasowa Quadra 60×40
Płyta tarasowa Quadra 60×40
Zamówienie telefoniczne
Płyta tarasowa Quadra Maxi
Płyta tarasowa Quadra Maxi
Zamówienie telefoniczne
Płyta tarasowa Venetia Koło
Płyta tarasowa Venetia Koło
Zamówienie telefoniczne
Płyta tarasowa Venetia Prostokąt
Płyta tarasowa Venetia Prostokąt
Zamówienie telefoniczne
Płyty tarasowe Trawertyn
Płyty tarasowe Trawertyn
Zamówienie telefoniczne

Płyty betonowe na taras i wejścia do domu – sposób na ciekawą aranżację

Prezentowane płyty betonowe na taras nowoczesny i wejścia do domu wyróżniają się przede wszystkim dużą funkcjonalnością, stylowym designem i starannym wykonaniem z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują wieloletnią trwałość. Ponadto są odporne na uszkodzenia mechaniczne i na działanie niekorzystnych warunków pogodowych, w tym opadów atmosferycznych, mrozu czy intensywnych promieni słonecznych.

 • Monza – to kolekcja pozwalająca stworzyć nowoczesne tarasy z płyty betonowej o eleganckim charakterze. Ich montaż ułatwia kwadratowy kształt oraz niewielka waga. Wśród dostępnych kolorów można wymienić odcień śródziemnomorski, kwarcytowy, popielaty i karbonowy.
 • Maxima XL – to możliwość aranżacji nowoczesnego tarasu z płyt w większym formacie, które prezentują się imponująco również na podjeździe pod dom. Płytki wyróżniają się funkcjonalnością i stonowanymi kolorami, do których należą popielate odcienie.
 • Stones – to znakomita propozycja, która pozwala na wykończenie tarasów i wejścia do domu w nowoczesnym stylu. Kolekcja ta składa się z płytek gresowych imitujących kamień, dostępnych w trzech różnych kolorach.
 • Aristoni – to wybór dla miłośników stonowanej kolorystyki w odcieniach szarości. Seria ta obejmuje idealne płytki na taras i wejście do domu.
 • Quarziti – kolekcja jest inspirowana naturalnym kamieniem, dlatego wyróżnia się delikatnym cieniowaniem. Antypoślizgowa powierzchnia zapewnia bezpieczeństwo, a stonowana kolorystyka pozwala zaaranżować nowoczesny taras z płyty ceramicznej.
 • Officine – to kolekcja składająca się z płyt gresowych dostępnych w kilku rozmiarach i kolorach do wyboru. Ich zaletą jest ciekawa faktura pozwalająca stworzyć wspaniałe aranżacje ogrodu.
 • Glocal – seria ta imituje naturalny i surowy beton, dlatego to znakomity pomysł dla miłośników nowoczesnego i industrialnego stylu. Kolekcja jest ceniona za wysoką trwałość i możliwość tworzenia różnych kompozycji.
 • Sundeck – to kolekcja drewnopodobnych płytek o szerokim zastosowaniu, które można wykorzystać do utwardzenia tarasu, ścieżek ogrodowych, wejścia do domu i schodów. Ponadto sprawdzą się jako elewacja.
 • Signature – to kolekcja przeznaczona do estetycznego wykończenia schodów i tarasów. Właściwości antypoślizgowe płytek przypominających deski zapewniają bezpieczeństwo, również w przypadku mokrej powierzchni.
 • Nau – dzięki tej kolekcji można stworzyć przyjemne dla oka kompozycje. Płytki wiernie imitują drewno w surowym stanie, dlatego dopiero chłodna powierzchnia zdradza materiał.

  Płyty betonowe chodnikowe nie tylko na chodnik

  Wbrew ich nazwie, płyty betonowe chodnikowe będą wspaniale służyć nie tylko na chodniku. Oczywiście z ich pomocą wyznaczysz wejście do domu, przejście między kwiatowymi rabatami, a nawet wyłożysz nimi taras. Na płytach betonowych wspaniale wyglądają meble ogrodowe oraz duże donice z kwiatami. Jeśli zależy Ci na tym, aby podłoże było stabilne także w czasie deszczu i mrozu, wybierz płytę charakteryzującą się większą porowatością. Wówczas nawet w czasie ulewy nie będzie łatwo się poślizgnąć.

  Zastanawiasz się, czym utwardzić podjazd do garażu? Zależy Ci na efektownym wyglądzie, ale nie chcesz po raz kolejny wydawać dużych pieniędzy? Mamy dobrą wiadomość: płyty betonowe chodnikowe są niezwykle odporne na duże obciążenia. Dzięki temu i w tym przypadku będą idealnym rozwiązaniem.

  Dekoracyjne płyty betonowe mogą zastąpić nawet drewno!

  Marzy Ci się ścieżka ogrodowa z drewnianych plastrów, ale martwisz się o ich wygląd za kilka sezonów? Dekoracyjne płyty betonowe to alternatywa. Zdecydowanie bardziej eko niż plastik, do tego nieporównywalnie trwalsza od drewna, łatwiejsza w konserwacji. Powierzchnię drewna trzeba impregnować i pielęgnować, a i wtedy intensywne użytkowanie i deptanie ich w różnych warunkach pogodowych może skończyć się nieciekawie. Z płytami dekoracyjnymi betonowymi możesz cieszyć się wyglądem i fakturą innych, nieporównywalnie delikatniejszych materiałów, z jednoczesną gwarancją gwarancji i wyglądu.

  Bogactwo kształtów i kolorów

  Co pojawiło się przed Twoimi oczami, kiedy w tekście pojawiło się hasło „płyty betonowe”? Prawdopodobnie duży kwadrat lub prostokąt w szarym kolorze. Na szczęście, nasze płyty betonowe tarasowe możesz otrzymać w różnych kształtach i kolorach! Jasny beż, brąz, faktura przypominająca kamień (na przykład piaskowiec), drewno? Nie ma problemu! Kąty proste, asymetryczne formy, koliste i półkoliste kształty? Znajdziesz je u nas! Płyty betonowe fantastycznie wyglądają na schodach, chodnikach, tarasach, w altankach, przy basenach i gdzie tylko je sobie wymarzysz. Możliwości jest wiele, wybór należy do Ciebie!