• Preparat do mycia kostki

Czyścik do kostki brukowej usuwa uporczywe zabrudzenia z kostki i przywraca estetyczny wygląd. Odświeża i ożywia kolor kostki. Jest prosty w użyciu i przyjazny da środowiska.

Zastosowanie Czyszczenie
39.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 h
Cena przesyłki 9.99
Odbiór osobisty 0
InPost Paczkomaty 24/7 9.99
InPost Paczkomaty 24/7 pobranie 12.49
Kurier Inpost 13.99
Kurier Inpost (pobranie) 16.5
Dostępność Dostępny
Waga 1.4 kg

Zamówienie telefoniczne: 506-873-214

Zostaw telefon

Preparat do mycia kostki brukowej.

 

Zastosowanie

Preparat do mycia kostki brukowej, fug cementowych oraz innych naturalnych i barwionych elementów betonowych. Usuwa uporczywy bród, osady rdzy, plamy po wodzie oraz inne  uciążliwe zabrudzenia. Skuteczny wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Sposób użycia

  • Uwaga! Preparat dwufazowy przed użyciem wstrząsnąć celem połączenia obydwu warstw. Przed czyszczeniem należy wykonać próbę w miejscu mało widocznym.
  • Preparat do mycia kostki brukowej nanieść na zniszczone powierzchnie za pomocą pędzla, wałka lub natrysku. Pozostawić na ok. 2-3 min nie dopuszczając do wyschnięcia. Czyścić szczoteczką, następnie dokładnie spłukać wodą. Jeśli jednokrotna aplikacja nie wystarczy, czynność należy powtórzyć.
  • Następnie czyszczoną powierzchnię należy spłukać wodą. Po wyschnięciu zaleca się zabezpieczyć impregnatem do kostki brukowej. 

Przechowywać oraz używać w temp. od +5 do +30 °C

Środki ostrożności

Należy stosować ogólne zasady bezpieczeństwa zgodnie z kartą charakterystyki. Chronić przed  dziećmi. Pomieszczenia zamknięte dobrze wentylować. Używać rękawic ochronnych odpornych na działanie chemikaliów oraz odzieży ochronnej. Unikać kontaktu ze skórą i  oczami. Unikać wdychania oparów produktu.