• Preparat do mycia kostki

Czyścik do kostki brukowej usuwa uporczywe zabrudzenia z kostki i przywraca estetyczny wygląd. Odświeża i ożywia kolor kostki. Jest prosty w użyciu i przyjazny da środowiska.

Zastosowanie Czyszczenie
Zamówienie telefoniczne
44.39
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12.99
Odbiór osobisty 0
InPost Paczkomaty 24/7 12.99
InPost Paczkomaty 24/7 pobranie 15.49
Kurier Inpost 15.99
Kurier Inpost (pobranie) 18.5
Dostępność Dostępny
Waga 1.4 kg
Zostaw telefon

Preparat do mycia kostki brukowej.

 

Zastosowanie

Preparat do mycia kostki brukowej, fug cementowych oraz innych naturalnych i barwionych elementów betonowych. Usuwa uporczywy bród, osady rdzy, plamy po wodzie oraz inne  uciążliwe zabrudzenia. Skuteczny wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Sposób użycia

  • Uwaga! Preparat dwufazowy przed użyciem wstrząsnąć celem połączenia obydwu warstw. Przed czyszczeniem należy wykonać próbę w miejscu mało widocznym.
  • Preparat do mycia kostki brukowej nanieść na zniszczone powierzchnie za pomocą pędzla, wałka lub natrysku. Pozostawić na ok. 2-3 min nie dopuszczając do wyschnięcia. Czyścić szczoteczką, następnie dokładnie spłukać wodą. Jeśli jednokrotna aplikacja nie wystarczy, czynność należy powtórzyć.
  • Następnie czyszczoną powierzchnię należy spłukać wodą. Po wyschnięciu zaleca się zabezpieczyć impregnatem do kostki brukowej. 

Przechowywać oraz używać w temp. od +5 do +30 °C

Środki ostrożności

Należy stosować ogólne zasady bezpieczeństwa zgodnie z kartą charakterystyki. Chronić przed  dziećmi. Pomieszczenia zamknięte dobrze wentylować. Używać rękawic ochronnych odpornych na działanie chemikaliów oraz odzieży ochronnej. Unikać kontaktu ze skórą i  oczami. Unikać wdychania oparów produktu. 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.