• Zmywacz plam olejowych

Specjalistyczny środek do zmywania plam olejowych z kostki brukowej.

Zastosowanie Czyszczenie
Na zamówienie
72.99
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12.99
Odbiór osobisty 0
InPost Paczkomaty 24/7 12.99
InPost Paczkomaty 24/7 pobranie 15.49
Kurier Inpost 15.99
Kurier Inpost (pobranie) 18.5
Dostępność Dostępny
Waga 1.4 kg
Zostaw telefon

Zmywacz plam olejowych

 

Dokładnie usuwa tłuszcz wszelkie uporczywe zabrudzenia, w tym zabrudzenia z opon samochodowych. Doskonale czyści plamy po smarach i wyciekach oleju.

 

Zastosowanie

Preparat umożliwia szybkie i dokładne usunięcie nawet starych plam po olejach silnikowych, hydraulicznych, spożywczych oraz śladów po oponach. Może być stosowany na kostce, elementach betonowych, płytach chodnikowych itp. Odświeża i ożywia kolor kostki.

Sposób użycia

  • Uwaga! Preparat dwufazowy przed użyciem wstrząsnąć celem połączenia obydwu warstw. Stosować tylko na powierzchnie o nagrzaniu między +5 a +30 °C.

  • Przed czyszczeniem należy wykonać próbę w miejscu mało widocznym.

  • Zmywacz do plam olejowych pozostawić na ok. 2-3 min. nie dopuszczając do wyschnięcia. Czyścić szczoteczką, następnie dokładnie spłukać wodą. W przypadku bardzo silnych  zabrudzeń czynność należy powtórzyć.

  • Po wyschnięciu zaleca się zabezpieczyć impregnatem do kostki brukowej.

Środki ostrożności

Należy stosować ogólne zasady bezpieczeństwa zgodnie z kartą charakterystyki. Chronić przed dziećmi. Nie stosować w pomieszczeniach zamkniętych. Używać rękawic ochronnych odpornych na działanie chemikaliów oraz odzieży ochronnej.  Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Unikać wdychania oparów produktu.

Dostępne opakowania  1 l

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.